Rasping Uygulaması

image

Bölgesel İncelme; diyet, egzersiz ya da spor yapmasına rağmen fazla kilolarından kurtulamayan kişilere sunulan bir uygulamadır. Lokal olarak gerçekleştirilen ve bölgesel olarak bir zayıflama imkanı sunan uygulama, son yılların en gözde estetik yöntemlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Yağların en fazla biriktiği alanlarda uygulanan yöntem, törpüleme olarak da bilinmektedir. Kilo vermek için bütün adımları uygulayan fakat kilo verme konusunda sorun yaşayan kişilere sunulan ve kısa sürede ideal bir görüntünün oluşmasını mümkün kılan bölgesel incelme hem kadın hem de erkekler tarafından tercih sebebi olmaktadır.

Rasping Nedir?

Bilindiği üzere pek çok insan, fazla kilolarından şikayetçi olmakta ve bu kilolardan kurtulmak için çeşitli yöntemleri denemektedir. Spor ya da egzersiz yapmak, diyete girmek fazla kilolarından şikayetçi olan kişiler tarafından kullanılan yöntemlerden birkaçıdır. Fakat bu yöntemlere rağmen istenilen düzeyde kilo verilemediğinde bölgesel incelme tedavisi ön plana çıkmaktadır. Yağ birkiminin fazla olduğu alanlarda yağ dokularının çeşitli yöntemler ile dondurularak parçalanması ile birlikte uygulanan yöntem, son dönemlerde pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Bu bağlamda Rasping yaptıranlar sayısının hızla arttığını ifade etmek gerekmektedir. Ameliyatsız bir yöntem olduğu için cerrahi müdahaleden çekinen kişiler de uygulamadan rahatlıkla faydalanabilmektedir.

Rasping Uygulaması Nasıl Yapılır?

Rasping uygulaması, yağ dokularının fazla olduğu bölgelerde gerçekleştirilmekte olup bu bölgelerde bulunan yağ hücreleri küçültülmekte ve bu sayede bölgenin incelmesi sağlanmaktadır. Uygulamanın gerçekleştirildiği bölgeler genel olarak karın, bel ve basen bölgeleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Uygulamanın oldukça kısa sürdüğünü ve hızlı bir şekilde istenilen bölgede incelme sağlandığını ifade etmek olanaklıdır. Bu bağlamda Rasping pro yaptıranların yorumları, genel olarak olumlu bir seyir izlemektedir.

Rasping Avantajları

Rasping uygulamasının tercih edilmesi noktasında pek çok avantaj ön plana çıkmaktadır. Bu bağlamda bölgesel incelmenin avantajlarını genel olarak aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

  • Cerrahi bir müdahale olmadığı için ameliyattan korkan insanlar tarafından tercih edilebilmektedir.
  • Fazla kilolarından istediği halde kurtulamayan kişilerin sağlıklı bir şekilde zayıflamasını olanaklı hale getirmektedir.
  • Vücutta yağ dokusunun fazla olduğu bölgelerde yağ hücrelerinin dondurulması ile birlikte parçalanmasını sağlamaktadır.

Uygulamanın yukarıdaki gibi sıralanabilen avantajları, pek çok insanın bu yöntemi tercih etmesini olanaklı hale getirmektedir.

Hızlı İletişim Formu

image

Tüm sorularınız için bize ulaşın.

Bize ulaşın