Kalıcı Dipliner

image

Güzel görünmek, kadınların hayatları boyunca en çok dikkat ettikleri konulardandır. Bu sebeple güzelliğine güzellik katmak isteyen kadınlar, birçok makyaj uygulaması kullanmaktadır. Bu makyaj uygulamalarının arasında yer alan dipliner ve eyeliner, kadınların en çok tercih ettikleri, gözlerini daha hoş ve estetik gösteren uygulamalar arasında yer alır. Şimdi bu uygulamalar kalıcı hale getirerek kadınların, daima makyajlı bir görünüme sahip olmaları mümkün. Kalıcı dipliner uygulaması için Nouvelle Vie Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilir, uygulama imkanlarından yararlanabilir ve aynaya baktığınızda kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz.

Kalıcı Dipliner Nedir?

Kalıcı makyaj uygulamalarından biri olan kalıcı dipliner, göz makyajınızı daha iddialı görünüme kavuşturan bir işlemdir. ‘Dip’ yani taban veya alt anlamına gelen dipliner uygulaması, kirpik hizasına özel cihazlarla çizgi çekilmesidir. Göze derinlik katan bu uygulama, bakışlarınızı etkilemekle birlikte soluk görünümü canlandırır. Doğal boyaların deri altına işlenmesi ile gerçekleşen bu uygulama 2 seneye kadar kalıcılığını koruyabilmektedir. Zamandan ve emekten tasarruf edebileceğiniz dipliner uygulaması ile günün her vakti canlı ve etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.

Kalıcı Dipliner Uygulaması

Kalıcı dipliner uygulaması, yaklaşık 1 saatlik işlem süresine sahip bir kalıcı makyaj çalışmasıdır. Bu uygulamada renk pigmentleri ve cihazlar önemli görev üstlenir. Titiz bir çalışma gerektiren dipliner uygulaması, alanında uzman ve tecrübeli kişiler tarafından yapıldığı takdirde başarılı sonuçlanmakta ve kişinin beklentisini en iyi şekilde karşılamaktadır. İşlem öncesi kişinin yüzüne uygun şekilde renk pigmenti seçilir. Örnek bir çizgi çekilerek kişinin beklentileri doğrultusunda bir hat oluşturulur ve uygulamaya geçilir. İncelik kalınlık, uzunluk veya kısalık kişinin kendi tercihine bırakılmakta olup, sizin için en uygun ve zarif dipliner uygulaması için Nouvelle Vie ekibi yardım alabilirsiniz.

Kalıcı Dipliner Zararlı Mı?

Cevabı merak edilen sorulardan biri de kalıcı dipliner uygulamasının zararlı olup olmadığıdır. Öncelikle uygulamanın yapıldığı güzellik merkezi ve uygulamayı yapan kişinin tecrübesi, uygulamanın kalitesini belirler. Normal şartlarda doğal pigmentlerin kullanıldığı bu uygulama zararsızdır. Acısız ve ağrısız şekilde gerçekleşen uygulama, kişinin memnuniyeti ile sonuçlanır. Göz kapağına uygulandığından göz sağlığınızı etkileyecek bir uygulama değildir. Elbette bu noktada, kullanılan cihazların kalitesi ve titiz çalışma, uygulamanın başarılı sonuçlanması için önemlidir.

Hızlı İletişim Formu

image

Tüm sorularınız için bize ulaşın.

Bize ulaşın